כביש 10 – טיול לקצה המדינה

כביש 10, הכביש הכי דרומי במדינת ישראל. מחבר בין רפיח לאילת ונע על הקו שבין הר הנגב לסיני. כל השנה הכביש סגור מטעמי ביטחון – בכל זאת גבול. אבל כמה פעמים בשנה הכביש נפתח ויש לנו את ההזדמנות לרכב שוב בכביש ולהנות מהנופים המדהימים בהם הוא עובר.

bdswiss forum למי שאוהב מדבר זה הטיול המושלם. מצד אחד הרי הגיר של הר הנגב הגבוה ומצד שני המרחבים של סיני נפרסים עד האופק.

http://skylinemediainc.com/?pokakal=opcje-binarne-nauka&e82=0e אז יצאנו לדרך כמה אופנועים ורכבי ליווי (לטובת מושבתי הרכיבה שבינינו). נק׳ ההתחלה שלנו היתה בעזוז אבל לפני כן הצטידות בדלק במשאבי שדה (משם ועד אילת אין תחנות דלק – כ 240 ק״מ ). עזוז הוא ישוב מקסים בחלק הדרומי של אזור ניצנה. מבודד ושקט, כמה מבנים וצימרים שמאפשרים להרגיש מדבר.

http://thenovello.com/alfondie/elkos/3352 משם יוצאים דרך קטע עפר קצר אל מרחבי הכביש. לימיננו גדר המערכת שנבנתה בשנים האחרונות לעצור את זרם ההברחות מסיני ומשמאל הר הנגב.

enter site. Binomial Trees. Wiener Processes and Ito’s Lemma. The Black-Scholes-Merton Model. Employee Stock Options. הכביש קצת מוזנח, חרוץ החלקו אבל זה רק מוסיף לקסם. והוא נמשך ונמשך אל עבר האופק. עצירה קטנה לפריסת ארוחת הבוקר ותה חם וממשיכים. כמובן מבלי לשכוח לתעד כל אופנוע ופיתול בכביש. דור המסכים – אם זה לא בפייס זה לא קיים.

follow site הכביש מסתיים בכביש 12 ומשם הדרך לאילת קצרה ואהובה – פתולי הירידה מהרי אילת את המפרץ מספקים תמיד רקע מופלא לסיום הרכיבה.

go site להתראות כביש 10 עד פסח לפחות.

binary options demo account אז נוכל לרכב אותך שוב.

watch  

libri sulle opzioni binarie  

One thought on “כביש 10 – טיול לקצה המדינה

כתיבת תגובה

most popular dating apps in france האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *