כביש 10 – טיול לקצה המדינה

http://www.idfopoitiers.fr/maskoer/909 כביש 10, הכביש הכי דרומי במדינת ישראל. מחבר בין רפיח לאילת ונע על הקו שבין הר הנגב לסיני. כל השנה הכביש סגור מטעמי ביטחון – בכל זאת גבול. אבל כמה פעמים בשנה הכביש נפתח ויש לנו את ההזדמנות לרכב שוב בכביש ולהנות מהנופים המדהימים בהם הוא עובר.

http://www.selectservices.co.uk/?propeler=training-binario-cosa-e&5c9=8f training binario cosa e למי שאוהב מדבר זה הטיול המושלם. מצד אחד הרי הגיר של הר הנגב הגבוה ומצד שני המרחבים של סיני נפרסים עד האופק.

click אז יצאנו לדרך כמה אופנועים ורכבי ליווי (לטובת מושבתי הרכיבה שבינינו). נק׳ ההתחלה שלנו היתה בעזוז אבל לפני כן הצטידות בדלק במשאבי שדה (משם ועד אילת אין תחנות דלק – כ 240 ק״מ ). עזוז הוא ישוב מקסים בחלק הדרומי של אזור ניצנה. מבודד ושקט, כמה מבנים וצימרים שמאפשרים להרגיש מדבר.

get link משם יוצאים דרך קטע עפר קצר אל מרחבי הכביש. לימיננו גדר המערכת שנבנתה בשנים האחרונות לעצור את זרם ההברחות מסיני ומשמאל הר הנגב.

הכביש קצת מוזנח, חרוץ החלקו אבל זה רק מוסיף לקסם. והוא נמשך ונמשך אל עבר האופק. עצירה קטנה לפריסת ארוחת הבוקר ותה חם וממשיכים. כמובן מבלי לשכוח לתעד כל אופנוע ופיתול בכביש. דור המסכים – אם זה לא בפייס זה לא קיים.

http://heatherbestel.com/2013/12/5-powerful-steps-creating-permanent-change-2014/?replytocom=7257 הכביש מסתיים בכביש 12 ומשם הדרך לאילת קצרה ואהובה – פתולי הירידה מהרי אילת את המפרץ מספקים תמיד רקע מופלא לסיום הרכיבה.

binäre optionen demo modus להתראות כביש 10 עד פסח לפחות.

gay dating online games אז נוכל לרכב אותך שוב.

enter  

born again christian dating service  

One thought on “כביש 10 – טיול לקצה המדינה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *