כביש 10 – טיול לקצה המדינה

https://mummiesclub.co.uk/bilbord/3644 כביש 10, הכביש הכי דרומי במדינת ישראל. מחבר בין רפיח לאילת ונע על הקו שבין הר הנגב לסיני. כל השנה הכביש סגור מטעמי ביטחון – בכל זאת גבול. אבל כמה פעמים בשנה הכביש נפתח ויש לנו את ההזדמנות לרכב שוב בכביש ולהנות מהנופים המדהימים בהם הוא עובר.

http://www.topcanon.fr/figase/opie/2468 למי שאוהב מדבר זה הטיול המושלם. מצד אחד הרי הגיר של הר הנגב הגבוה ומצד שני המרחבים של סיני נפרסים עד האופק.

follow site אז יצאנו לדרך כמה אופנועים ורכבי ליווי (לטובת מושבתי הרכיבה שבינינו). נק׳ ההתחלה שלנו היתה בעזוז אבל לפני כן הצטידות בדלק במשאבי שדה (משם ועד אילת אין תחנות דלק – כ 240 ק״מ ). עזוז הוא ישוב מקסים בחלק הדרומי של אזור ניצנה. מבודד ושקט, כמה מבנים וצימרים שמאפשרים להרגיש מדבר.

http://calonline.com/?q=viagra-samples-for-physicians משם יוצאים דרך קטע עפר קצר אל מרחבי הכביש. לימיננו גדר המערכת שנבנתה בשנים האחרונות לעצור את זרם ההברחות מסיני ומשמאל הר הנגב.

un site de rencontre canadien הכביש קצת מוזנח, חרוץ החלקו אבל זה רק מוסיף לקסם. והוא נמשך ונמשך אל עבר האופק. עצירה קטנה לפריסת ארוחת הבוקר ותה חם וממשיכים. כמובן מבלי לשכוח לתעד כל אופנוע ופיתול בכביש. דור המסכים – אם זה לא בפייס זה לא קיים.

here הכביש מסתיים בכביש 12 ומשם הדרך לאילת קצרה ואהובה – פתולי הירידה מהרי אילת את המפרץ מספקים תמיד רקע מופלא לסיום הרכיבה.

http://syaden.net/?giniefr=site-de-rencontre-sans-pseudo&01c=43 להתראות כביש 10 עד פסח לפחות.

agence rencontre suisse romande אז נוכל לרכב אותך שוב.

source  

source url  

One thought on “כביש 10 – טיול לקצה המדינה

כתיבת תגובה

donde conocer mujeres en praga האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *