זהירות הקופיקו

click here ״חומד, מצאתי פה אתר ממש מגניב, אני יכול להחליף את כל חלקי הפלסטיק של האופנוע בחלקי קרבון, ממש מותאמים אחד לאחד לאופנוע שלי. ובכלום כסף, בקושי 2000 אירו לפני משלוח ומיסים…״

click here bmw_r1200rs_lc_carbon_2

http://inter-actions.fr/bilobrusuy/1553 אז זהו תכירו את הקופיקו, או בשמו המדעי Acute Shidrugits

הקופיקו מופיע לרוב כמה חודשים אחרי שרכשת את הפריט האחרון שלך לאופנוע. הוא מתיישב לך על הכתף ומתחיל ללחוש לך באוזן.

https://www.tuseguro.com/kambjasie/4120 ״פסססט, ראית את המעיל החדש ההוא מדיינז? תגיד לא צר לך קצת המעיל במקרה?״

go מתעלמים,

trucos para ligar con chicas adolescentes אבל הקופיקו, הוא לא מוותר, הוא יושב לו שם בשקט ומחכה. מחכה ליום גשם, שאתה לא רוכב. מחכה שתמצא איזה חוט פרום בגודל 2 מילימטר בחלק הפנימי של הביטנת גשם שאף פעם לא לבשת. מחכה שפעם אחת האופנוע לא יניע בנגיעה.

http://bowlnorthway.com/?jisdjd=vorrei-provare-a-guadagnare-onlain-con-le-opzioni-binarie-pero-vorrei-capire-dove-%C3%A8-la-fregatura&936=aa screen-shot-2016-12-01-at-21-46-41

source link מתעלמים,

comment faire une bonne description sur un site de rencontre וגדל, או איך שהוא גדל, זה לא קופיקו כבר זו גורילה, חצי טון של תירוצים משובחים משולבים בקול מתוק של חוסר היגיון.

http://feveda.com.ve/mefistofel/2954 נו, כמה אפשר להתעלם מחצי טון גורילה שיושבת לך על כתף ימין? בעיקר שאתה כבר חודשיים לא רוכב.

here אז מתחילים לשוטט באינטרנט, והאינטרנט הוא החבר הכי טוב של הקופיקו. בעיקר בתקופת החיזור שלו – בין Black Friday ל Cyber Monday אז הוא עוטה צבעי קרבון וטיטאניום ומפתה רוכבים תמימים להקשיב לעצותיו.

ואם זה היה נגמר במעיל או איזו כפפה פה ושם דיינו. הקופיקו ערמומי הרבה יותר, קנית כפפה במבצע 50% לא בזבזתי ממש חסכתי ? הוא משתתק, נותן לך את ההרגשה שזהו, הוא נרגע והלך לשחק עם ילד אחר. alpinestars_gp_plus_r_perforated_leather_jacket_zoom

 

אבל הקופיקו, כמו צייד מיומן יודע מתי לסגת לאחור על מנת להמתין לרגע הנכון להנחית את המכה הניצחת. כמו עכביש הוא טווה את קוריו סביב הקורבן וממתין לרגע הנכון – תערוכת האופנועים השנתית במילאנו. שלל דגמים חדשים, שיפורים מקיר לקיר. והופ, נלכדת, אתה חייב להחליף את האופנוע, לדגם 2017 יש מכסה שסתומים מטיטאניום ושלושים ושתיים רמות לבקרת האחיזה.

ומכאן כל אחד יודע כבר קשה להחלץ.

מדרון חלקלק של משא ומתן עם האישה, מנהל הבנק, הבוס ובדיקה מהירה ב Dark net מה מחיר השוק לכיליה.

ומשם הדרך למגורים במחסן (אם יש לך מזל) או בקרטון קרובים, כל כך קרובים.

אז ילדים, הזהרו לכם מקופיקו קטן וחמוד שמתיישב לכם על הכתף. כי הוא יהופך ברגע קט לגורילה:

 

ואם בכל זאת החלטתם להחליף את כל חלקי האופנוע לקרבון, החברה כאן ישמחו לעזור לכם.

או אולי איזה מעיל במבצע אצל החברים האהובים עלי כאן וכאן או כאן

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *